Asta Charta - Libri dal XV al XIX secolo, Manoscritti e Autografi

Lot N. 89  

Tranquillo Ambrosini

Processus informatiuus, siue De modo formandi processum informatiuum

Processus informatiuus, siue De modo formandi processum informatiuum. Breuis tractatus. Tranquillo Ambrosino Senogalliense. Adiectae sunt Decisiones criminales Prosperi Farinacij I.C. Ro. ex tit. de indicijs & tortura, valde necessariae.
Pubblicazione: Bracciano : apud Andrea Fei, 1624 Descrizione: volume formato 16°, rilegato in pergamena coeva
pp. [8], 500, [52]
Esemplare in discrete condizioni, antiche gore dʹumido.
Nel lotto anche: Imperatoris Justiniani Institutionum - Firenze, 1702 (ultime pp. dʹindice mancanti)


24/11/2024 15:36:49
Lot closes
1g -24h 0m 0s
Time left
Bid history:
40,00 €
Starting price
 €
Your bid
(The reserve price has not been exceeded) (The reserve price has been exceeded)
 €
Current offer
Set your maximum bid
  EUR
Offer