Septem linguarum Calepinus. Hoc est Lexicon Latinum, variarum linguarum interpretatione adjecta in usum Seminarii Patavini.
Volume in-folio, rilegato in mezza pergamena ottocentesca, titolo calligrafato al dorso, pp. [10], 570, 110, esemplare in discrete condizioni, bruniture e gore.