Benedicto Carpoz
PRACTICAE NOVAE IMPERIALIS SAXONICAE RERUM CRIMINALIUM PARS III. Quaestionum fere universarum in materia processus Criminalis, tam ordinarii, quam inquisitorii, Torturae, Executionis, & Remissionis ac Mitigationis poenarum, EX JURE CIVILI ROMANO, IMPERIALI, Saxonico, Ordinat. Constitut. Electoral. DECISIONES ABSOLUTAS, RESPONSIS SCAbinorum Lipsensium approbatas, [et] usu ac observantia Fori Saxonici confirmatas, exhibens. Wittembergae, sumptibus Heredes Tobiae Mevii.
1 volume in folio in piena pergamena, titolo manoscritto sul dorso. bruniture nelle pagine.